İşiniz için en doğru malzemeyi bulun.

Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Hakkımızda

Geçmişten günümüze değişmeyen kaliteli hizmet.

İstanbul’a gelindiğinden itibaren tüm Türkiye’ye ulaşacak, dağıtım ve tedarik yapan firma olma yolunda büyük bir adım atılmıştır.

1996 yılında Tahtakale-Eminönü’de Mecitbey çarşısında faaliyetlerine devam eden firmamız sürekli olarak ürün çeşitliliğini doğru fiyat-kalite oranıyla artırarak iş ortaklarımıza tedarik ve dağıtım yaparak hızla büyümeye devam etmiştir.

2007 yılından itibaren İstoç Ticaret Merkezinde 800 m2 showroom mağazayla serüvenine hızla devam etmiştir.

Şu an gelinen noktada toptan ve toptan üstü lüks hırdavat, kırtasiye alanlarında geniş ürün yelpazesiyle kendi markalarıyla ithalat yapan, sektöründe önde gelen firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

İş ortaklarımız tarafından beğenilerek tercih edilen markalarımız; Starcell, K-Smart, Rio Battery, Henna Vals, Bella House, Vigor, Fixpoint, Darkkey kilit, Thor.

Türkiye’nin 81 ilindeki iş ortaklarımızın taleplerini, ihtiyaçlarını düzenli ve belirli zamanlarda onları ziyaret ederek hizmet götüren 8 kişilik satış-pazarlama ekibimizle bütün iş ortaklarımıza hizmet vermekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla ilk günkü enerjimizle ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için durmadan çalışıyoruz.

Kısmet Lüks Hırdavat ailesi olarak Tüm Türkiye’de Toptan ve Toptan üstü Lüks Hırdavat ve Kırtasiye sektörüne kaliteli-doğru fiyat orantısıyla, ürünlere hızlı ulaşarak, geniş ürün yelpazesiyle, devamlılık anlayışıyla hizmet vererek daima ileri diyerek sürekli gelişerek büyümeye devam ediyoruz. Bunun içinde bizleri ve ürünlerimizi tercih eden bütün iş ortaklarımıza ve tüketici lerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Vizyonumuz

İthalatını yapmış olduğumuz ürün gruplarında kaliteli, yenilikçi ve farklı ürün yelpazesiyle iş ortaklarımız tarafından en beğenilen ve tercih edilen şirket olmak

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, genis ürün yelpazesiyle iş ortaklarımızın ve tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

Shop new arrivals

Sizlere ürünlerimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

*Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda KVKK izinleri gereğince kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesini kabul ettiğinizi varsayarız.

Talebinizi aldık! Teşekkür ederiz. Ekiplerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalara başladı.
Talebinizi gönderirken bir sorunla karşılaştık. Ekiplerimiz yaşadığınız deneyimi iyileştirmek adına çalışmalara başladı. Lütfen daha sonra tekrar dener misiniz?